1. Загальні положення
1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через форми на сайтах компанії, або інших рекламних носіїв. Обов'язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
1.2 Конфіденційність персональних даних - обов'язкова умова для дотримання компанією доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.
1.3 Використання Користувачем сайту altior.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину altior.ua.
1.5 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту.
2. Персональні дані
2.1 Компанія ALTIOR збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, контактний телефон, адреса де буде надаватись послуга монтажу натяжної стелі.
Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.
2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів
3.1 Компанія ALTIOR збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг монтажу натяжної стелі.
3.2 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.
4. Умови надання доступу до бази даних
4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.
4.2 При втраті або розголошення персональних даних компанія ALTIOR інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
4.3 Компанія ALTIOR приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
5. Зворотній зв'язок. Питання та пропозиції
7.1 Всі пропозиції або питання по приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів компанії ALTIOR за електронною адресою altior.marketing@gmail.com